Lütfen tarayıcınızın javascript'ini etkinleştirin.

Kurumsal

Hakkımızda

“KEYM, kentsel yaşamın sürdürülebilirliğinin kaynağı olan “sosyal/kültürel/ekonomik/fiziksel/doğal yenilenebilirliğin” peşindedir.

KEYM, mevcut ve yeni yapılan kentlerde kurulan mekan-bilim-doğa-toplum ilişkilerini kentsel yenileme/ yenilenme yoluyla sürdürülebilir kılmak için çalışır.

Hız, veri, iletişim….120 yılda atlı arabadan Mars’a gidildi, mektuptan her cepte bulunabilen ve dünyanın heryeri ile görüntülü konuşulabilen cep telefonlarına geçildi…şimdi böyle, acaba yarın ne olacak? Örneğin 2050 de dünyadaki en önemli doğal kaynak içme suyu olacak…
İçinde bulunduğumuz bu hız ve bilgi çağında Keym olarak kendimize belirlediğimiz rol; geleceğimizi sakin, geniş kapsamlı bir vizyonla şekillendirmek, toplumumuza sürdürülebilir bir gelecek anlayışı yerleştirmek ve projelerimiz için belirlediğimiz vizyonlarımızı yaşayabilir/ ulaşılabilir yapabilmektir.

Bu önemli yolda bizim için en büyük güç; uluslararası ve ulusal ekiplerle farklı bölgeler, ölçeklerde yaptığımız projeler, ülkemizin bir çok noktasında vatandaşlarımızla yürüttüğümüz uzlaşma süreçlerinden elde ettiğimiz tecrübemiz, daima daha iyisini yapma arzumuzun kaynağı ve bayraktarı olan genç ve dinamik çalışma arkadaşlarımızdır.”

Organizasyon Şeması

Organizasyon Şeması

Yönetim Kurulumuz

Cem Yılmaz
Yönetim Kurulu Başkanı
İsmail Çakal
Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı
Onur Soytürk
Yönetim Kurulu Üyesi
Abdullah Uçar
Direktör

Cem Yılmaz

Yönetim Kurulu Başkanı

İstanbul Teknik Üniversitesi Şehir ve Bölge Planlama Bölümü mezunudur. Mimar Sinan Üniversitesinden Kentsel Planlama Yüksek Lisans Diploması, Boğaziçi Üniversitesinden Metro Management Academy Sertifikası almıştır.

İş hayatına 1997 yılında Katılım Planlama Şirketini kurarak başlamış, 1999 yılında Metro AG, Praktiker Yapı Marketlerine İş Geliştirme Uzmanı olarak katılmış, 2002-2005 yılları arasında aynı şirketin Türkiye Proje Geliştirme Müdürlüğü görevini yürütmüştür. 2005 yılında Multi Development Türkiye Ticari Yatırımlardan Sorumlu Direktörü olmuş bu görevini 2007 yılına kadar sürdürmüştür. 2007-2011 yılları arasında uluslararası ve ulusal yatırımcılara gayrimenkul yatırım danışmanlığı yapmıştır.

2011 yılında Keym Kentsel Yenileme Merkezi A.Ş’ yi ortağı İsmail Çakal’la birlikte kuran Cem Yılmaz, evli ve iki çoçuk babasıdır.

img

İsmail Çakal

Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı

1998 yılında Selçuk Üniversitesi, Şehir Planlama bölümünden mezun olmasından itibaren profesyonel mesleğini uygulayabildiği yerel yönetimlerde görev almıştır. 1998 – 2004 yılları arası İstanbul Büyükşehir Belediyesi’ndeki görevi ve 2004-2005 yılları arasındaki Küçükçekmece İlçe Belediyesi’ndeki görevi kendisine yerel yönetim – planlama – Kentsel Dönüşüm ve uygulama konularında deneyim kazandırmıştır ve aynı zamanda çeşitli konularda kendi branşı üzerenine yargıda bilirkişilik görevlerinde bulunmuştur.

Yerel Yönetimlerde çalıştığı dönemlerde; Nazım Planlama çalışmaları, Tarihi Yarımada, veri altyapısının oluşturulması, tüm saha ve planlama çalışmaları, Planlama İmar Veri Otomasyon Projesi, Ayazma Kentsel Dönüşüm Projesi saha, planlama, uzlaşma ve teslim süreçleri gibi bir çok çalışma yürütmüştür.

2005 yılında Proje Yönetim ve Danışmanlık şirketini kurmuş, çeşitli kamu kurumları ve şirketlere İmar Planlama konularında danışmanlık hizmeti vermeye başlamıştır.

2012 yılında Keym Kentsel Yenileme Merkezi A.Ş’ yi ortağı Cem Yılmaz’la birlikte kuran İsmail Çakal, halen şirketin Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı olarak görevine devam etmektedir.

img

Onur Soytürk

Yönetim Kurulu Üyesi

1980 yılında Samsun`da doğan Soytürk ilk, orta ve lise eğitimini bu kentte aldı. Mimar Sianan üniversitesi, Şehir ve Bölge Planlama Bölümünden 2004 senesinde mezun oldu.

İstanbul Büyükşehir Belediyesine Şehir Plancısı olarak meslek hayatına başladıktan sonra 3 yıl boyunca NetCad bünyesinde GIS Uzmanı olarak çalıştı. 2009 - 2011 yılları arasında Gaziosmanpaşa Belediyesi Kentsel Dönüşüm Şefliği görevini yürüttü. Kamuda geçen 6 yıllık meslek hayatının ardından 1.5 yıl görev yaptığı Amplio şirketinde Gayrimenkul Geliştirme Müdürlüğü pozisyonunda Sütlüce Projesinin hayata geçirilmesini sağladı.

Orgisyad (Ordulu Genç İş Adamları Derneği) Yönetim Kurulu Üyeliği devam etmekte, ayrıca Planlama.Org web portalının kurucusu ve yöneticiliğini sürdürmektedir.

2012 yılında Koordinatör olarak çalışmaya başladığı KEYM ailesinde, Nisan 2016 tarihi itibariyle Yönetim Kurulu Üyesi olarak görevine devam etmektedir.

img

Abdullah Uçar

Direktör

1985 yılında İzmir`de doğan Uçar, 2008 yılında Selçuk Üniversitesi Şehir ve Bölge Planlama Bölümünden mezun oldu. Planlama teknolojilerine ilgi duyarak GIS ve CAD konusunda uzmanlaşmıştır.

Mezuniyetinden hemen sonra merkezi İzmir’de bulunan kentsel planlama, kentsel tasarım ve gayrimenkul yatırım danışmanlıkları konusunda faaliyet gösteren Aktif KENT firmasını kurmuştur.

2009 yılı itibari ile PY Planlama / Tasarım / Yatırım / Danışmanlık ekibine katılarak şehir plancısı ve genel müdür olarak çalışmalarını devam ettirmektedir.

Kurulduğu günden itibaren KEYM ekibinde bulunan Uçar, İş Geliştirme ve Planlama Direktörü olarak, deneyimlerini proje ortaklarına sunmaya başarılı bir şekilde devam ettirmektedir.

img

Ekibimiz

Ekibimiz
Elif Esra Şahin
Planlama ve Tasarım Yöneticisi
Fuat Akkoyunlu
Kentsel Yenileme Yöneticisi
Levent Ergüler
Kentsel Yenileme Yöneticisi
Mustafa Erşahin
Kentsel Yenileme Yöneticisi
Nur Sezgin
Tasarım Yöneticisi
A. Anıl Aydın
Şehir Plancısı
Cafer Necefli
Şehir Plancısı
Eren Özgören
Şehir Plancısı
Yavuz G. Kuş
Şehir Plancısı
Gülşah Sarıkaya
Şehir Plancısı
Hasan D. Bozkurt
İktisat / Halkla İlişkiler
Ilga Cengiz
Şehir Plancısı
Aslı Bilge Koçak
Şehir Plancısı, Mimar
Evin Keser
Mimar
Murşide Kasırğa
Şehir Plancısı
Erdinç Öztürk
İdari İşler Sorumlusu
Mahsum Efşin
Harita Teknikeri
Necmettin Yılmaz
Halkla İlişkiler
Yasemin Delikanlı
Muhasebe Sorumlusu
Zeki Kaya
İdari İşler
Gülay Yurtseven
Aşçı
Fatma Uzuner
Temizlik ve Servis

Elif Esra Şahin

Planlama ve Tasarım Yöneticisi

Yıldız Teknik Üniversitesi Şehir ve Bölge Planlama bölümünden 2006 yılında mezun olmuştur. Mesleki kariyerine İstanbul Metropoliten Planlama Bürosu Kentsel Tasarım ve Yarışmalar bürosunda başlamış ve bu süreçte İstanbul genelinde birçok kentsel tasarım projesinde görev almış ve yürütücülüğünü üstlenmiştir. Eş zamanlı olarak devam ettirdiği Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Kentsel Tasarım Yüksek Lisans Programından 2009 Yılında Kentsel Tasarım uzmanı ünvanı ile mezun olmuştur. İş hayatının yanı sıra kentsel tasarım uzmanı görevi ile takım olarak katıldığı yarışma projelerinde birincilikleri bulunmaktadır. Kariyerini Kağıthane-Ayazağa Kentsel Dönüşüm Derneğinde (KAYADER) sürdürmüş ve İstanbul’daki büyük ölçekli kentsel dönüşüm projelerinden biri olan “Cendere Vadisi Kentsel Dönüşüm Projesinde planlama sorumlusu olarak görev almıştır.
Mesleki hayatında kazanmış olduğu tecrübeleri 2013 yılından itibaren Planlama ve Tasarım yöneticisi olarak KEYM çatısı altında sürdürmektedir.

img

Fuat Akkoyunlu

Kentsel Yenileme Yöneticisi

1988 yılında Bayburtta doğan Akkoyunlu, ilk, orta ve lise eğitimini bu kentte aldı. Yıldız Teknik Üniversitesi, Harita Mühendisliği bölümünden 2013 senesinde mezun oldu .
2011 yılında Makyol inşaat bünyesinde Harita mühendisi olarak çalışmaya başladı.
2012 yılında, Harita Mühendisi olarak çalışmaya başladığı KEYM ailesinde, Haziran 2013 tarihi itibariyle Proje Yöneticisi olarak görevine devam etmekte olan Fuat Akkoyunlu, aynı zamanda İstanbul Teknik Üniversitesinde Coğrafi Bilgi Teknolojileri programı üzerine yüksek lisans yapmaktadır.

img

Levent Ergüler

Kentsel Yenileme Yöneticisi

1990 yılında Eskişehir’de doğan Ergüler, ilk, orta ve lise eğitimini bu kentte aldı. İstanbul Teknik Üniversitesi, Şehir ve Bölge Planlama bölümünden 2013 senesinde mezun oldu.
2012 yılında “Taksim Yenileme Projesi Sonrası Yaya Hareketleri”, 2013 yılında “Beşiktaş Meydan ve Çevresi Yaya Hareketleri” konulu doktora çalışmaları için veri toplama ve analiz aşamalarında ve üniversite eğitimi boyunca çeşitli organizasyonlarda görev almıştır.
Mezuniyetinden sonra Şehir Plancısı olarak çalışmaya başladığı KEYM ailesinde, Kentsel Yenileme Yöneticisi olarak görevine devam etmekte olan Levent Ergüler, aynı zamanda İstanbul Teknik Üniversitesi’nde Şehir Planlama programı üzerine yüksek lisans yapmaktadır.

img

Mustafa Erşahin

Kentsel Yenileme Yöneticisi

1988 yılında İstanbul’ da doğdu. 2006 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi Şehir ve Bölge Planlama Bölümünü kazanarak yüksek öğrenime başladı.
2011 ve 2012 yılları arasında İzmir’ de Çakanşimşek Planlamada çalıştı. İzmir genelinde her türlü ölçekte plan tadilatları hazırladı ve kurum takipleri yaptı. 2012 yılında lisans eğitimini tamamladıktan sonra İstanbul’ da Ekol Gayrimenkul Değerleme A.Ş.’ de Gayrimenkul Değerleme Uzman Yardımcısı olarak çalışırken 1000’ e yakın Değerleme Raporu hazırladı.
Gaziosmanpaşa Karayolları Kentsel Dönüşüm Projesinde Proje Yöneticisi olarak KEYM ailesin de işe başlayan Mustafa Erşahin, Elazığ Strateji Belgesi işi kapsamında Arazi Tespit Yöneticiliği, Cizre Kentsel Dönüşüm Projesi kapsamında da Proje Müdürü olarak çalışmalarına devam etmektedir.

img

Nur Sezgin

Tasarım Yöneticisi

İstanbul Üniversitesi Peyzaj Mimarlığı Bölümünden 2010 senesinde derece ile mezun olmuştur. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi, Şehir Bölge Planlama Bölümünde Yüksek Lisans eğitimi devam etmekte ve Kentsel Planlama üzerine uzmanlığı bulunmaktadır.
2010-2011 yılları arasında Proje Yönetim ve Danışmanlık şirketi kadrosunda yer almış ve 2011-2015 yılları arasında çeşitli alanlarda peyzaj proje ve uygulama branşlarında görevini sürdürmüştür. 2015 yılından itibaren ise Keym şirketine katılmış, Peyzaj Mimarı & Kentsel Planlama Uzmanı olarak görevine devam etmektedir.

img

A. Anıl Aydın

Şehir Plancısı

1988 yılında İstanbul’da doğan Aktuğ Anıl Aydın ilk, orta ve lise eğitimini bu kentte aldı. Dokuz Eylül Üniversitesi, Şehir ve Bölge Planlama Bölümünden 2011 yılında derece ile mezun oldu.
Çözüm ortağı olarak meslek hayatına başladığı Gayrimenkul Değerleme sektöründe, 2 yıl boyunca çeşitli illerde Gayrimenkul Değerleme Uzmanı olarak görevini sürdürdü. Yıldız Teknik Üniversitesi, Kentsel Dönüşüm ve Planlama bilim dalında master eğitimine başlayan Aktuğ Anıl Aydın kentsel dönüşüm, planlama ve mevzuat üzerine uzmanlaşmıştır.
2016 Şubat ayında Keym ailesine katılan Aktuğ Anıl Aydın, halen Keym bünyesinde görevine devam etmektedir.

img

Cafer Necefli

Şehir Plancısı

1993 yılında Bakü'de doğan Cafer Necefli 2011 yılında YTÜ Şehir ve Bölge Planlama bölümünü kazandı ve 2016 yılında şeref öğrencisi olarak mezun oldu.
2012-2013 yılları arasında Viyana Teknik Üniversitesi'nde aynı bölümde 1 yıl eğitim gördü.
2016 yılından beri KEYM bünyesinde Şehir Plancısı/CBS Uzmanı olarak çalışmaktadır. İngilizce, Rusça ve Almanca dil bilgisine sahiptir.

img

Eren Özgören

Şehir Plancısı

Liseyi Sakıp Sabancı Anadolu Lisesi'nde okudu ve Yıldız Teknik Üniversitesi Şehir Planlama Bölümünden 2013 yılında mezun oldu.
2012'den 2014'e kadar özel sektörde İstanbul Finans Merkezi Alansal Varlık Analizleri İşi kapsamında çalışarak GIS sistemleri, teknik raporlar ve sorun tespitlerinin belirlenmesi konusunda çalıştı. 2014’den beri her ölçekte kentsel tasarım üzerinde çalışmalarda bulunarak kıyı alanları tasarımı, meydan, merkez ve konut alanları tasarımlarıyla birçok ölçekte çalıştı.
Tasarım ve görselleştirme konusunda uzmanlaşan Eren Özgören 2015'den beri KEYM Ailesi'nde kentsel dönüşüm ve kentsel tasarım projelerinde hizmet vermektedir.

img

Yavuz G. Kuş

Şehir Plancısı

1991 yılında Kayseri’de doğan Yavuz Kuş, öğretim hayatına Mersin ilçesinde başladıktan sonra lise eğitimini Kayseri’de tamamlamıştır. İstanbul Teknik Üniversitesi Şehir ve Bölge Planlama bölümününden 2015 yılında mezun olarak KEYM bünyesinde Şehir Plancısı olarak görev yapmaya başlamıştır.
Gaziosmanpaşa Kentsel Dönüşüm Projesi ve Gebze Projesi kapsamında birden çok saha çalışması ve uzlaşma sürecinde yer alan Kuş, şehir planlama, grafik tasarım ve web servisleri konularında çalışmalarına devam etmektedir.

img

Gülşah Sarıkaya

Şehir Plancısı

2013 yılında Yıldız Teknik Üniversitesi Şehir ve Bölge Planlama Bölümü’nden mezun olmuştur. İstanbul Teknik Üniversitesi Kentsel Tasarım Master programına devam etmektedir.
Lisans eğitimine devam ettiği sırada Yıldız Teknik Üniversitesi Mimarlık Fakültesi’nin yürüttüğü İstanbul Turizm Master Planı analiz aşamasında öğrenci olarak iş yaşamına başlamış, 2013 yılında girdiği Ünver Planlama’da planlama konusunda deneyim kazanmıştır.
Aralık 2013 tarihinden bu yana, KEYM (Kentsel Yenileme Merkezi) bünyesinde Şehir Plancısı olarak iş hayatına devam etmektedir.

img

Hasan D. Bozkurt

İktisat / Halkla İlişkiler

1989 yılında İstanbul'da doğdu. İlk, orta ve lise eğitimlerini de bu kentte aldı.
Trakya Üniversitesi, İktisat bölümünden 2010 senesinde mezun oldu.
2013 yılında Gaziosmanpaşa Sarıgöl Kentsel Yenileme ofisinde finans bölümünde çalışmaya başladı. Karayolları ofisinde 6306 sayılı yasa kapsamında yapılan ödemeler ve kontrollerini sağladı. Keym bünyesinde 6306 uygulamaları, hak sahibi protokolleri, hisse pay satışları, kira yardımları konularında çalışmalarını sürdürmektedir.

img

Ilga Cengiz

Şehir Plancısı

1992 yılında Manisa`nın Salihli ilçesinde doğdu. Lise eğitimini Salihli’de tamamladıktan sonra 2011 yılında Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Şehir ve Bölge Planlama bölümünü kazandı. 2013 yılında Mimarlık Yandal programına başladı. Lisans eğitimi sırasında bir süre EPA Mimarlık bünyesinde çalıştı ve 2016 yılında mezun oldu.

Aynı zamanda Sokak Bizim Derneği Yönetim Kurulu üyesi olan Ilga, iş hayatına 2016 tarihinden beri KEYM bünyesinde devam etmektedir.

img

Aslı Bilge Koçak

Şehir Plancısı, Mimar

Yıldız Teknik Üniversitesi’nde kazandığı Çift Anadal Programı ile Şehir ve Bölge Planlama Bölümünden 2015 yılında, Mimarlık Bölümünden 2018 yılında dereceyle mezun oldu. Lisans eğitimi ve profesyonel yaşamı esnasında birçok yarışmaya katıldı, ödüller aldı. Çalıştığı ve staj yaptığı ofislerde konsept tasarım, restorasyon projeleri ve ulusal mimari/kentsel tasarım yarışma projelerinde yer aldı. İngilizce ve Fransızca dil bilgisine sahiptir.

img

Evin Keser

Mimar

1994 yılında Şırnak / Cizre 'de doğan Evin Keser ilk ,orta ve lise eğitimini bu kentte aldı. Çukurova üniversitesi , Mühendislik - Mimarlık Fakültesi Mimarlık bölümünden 2016 yılında mezun oldu.
2016 ağustos ayında KEYM ailesine katılan Evin Keser, halen Cizre Kentsel Dönüşüm İrtibat Ofisinde görevine devam etmektedir.

img

Murşide Kasırğa

Şehir Plancısı

1992 yılında Diyarbakır'da doğan Murşide Kasırğa ilk, orta ve lise eğitimini Cizre de aldı. Dokuz Eylül Üniversitesi, Şehir ve Bölge Planlama Bölümünden 2015 yılında ile mezun oldu.
2016 agustos ayında Keym ailesine katılan Murşide Kasırğa , halen Cizre Kentsel Dönüşüm İrtibat Ofisinde görevine devam etmektedir.

img

Erdinç Öztürk

İdari İşler Sorumlusu

1990 yılında Ordu/Perşembe 'de doğan Erdinç ÖZTÜRK ilk ve orta eğitimini bu kentte, lise öğrenimini ise İstanbul’da aldı. Trakya Üniversitesi , İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi-İktisat Bölümünden 2014 yılında mezun oldu.
2016 Temmuz ayında KEYM ailesine katılan Erdinç ÖZTÜRK , halen KEYM Merkez ofiste görevine devam etmektedir.

img

Mahsum Efşin

Harita Teknikeri

1993 yılında Şırnak / Cizre'de doğan Mahsum Efşin ilk, orta ve lise eğitimini bu kentte tamamladı. Harran Üniversitesi , Harita ve Kadastro Bölümünden 2014 yılında mezun oldu. 2014 tarihinde özel sektörde başladığı Harita ve Kadastro Teknikeri görevini 1 yıl boyunca sürdürdü.
2017 Ocak ayında KEYM ailesine katılan Mahsum Efşin , halen Cizre Kentsel Dönüşüm İrtibat Ofisinde görevine devam etmektedir.

img

Necmettin Yılmaz

Halkla İlişkiler

1993 yılında Şırnak / Cizre 'de doğan Necmettin Yılmaz ilk, orta ve lise eğitimini bu kentte tamamladı. Çok programlı Ve Mesleki Gelişim Lisesi Muhasebecilik Bölümünden mezun oldu. Cizre Ziraat Odası başkanlığında 4 yıl muhasebe bölümünde görevini sürdürdü.
2016 ağustos ayında KEYM ailesine katılan Necmettin Yılmaz, halen Cizre Kentsel Dönüşüm İrtibat Ofisinde görevine devam etmektedir.

img

Yasemin Delikanlı

Muhasebe Sorumlusu

img

Zeki Kaya

İdari İşler

img

Gülay Yurtseven

Aşçı

img

Fatma Uzuner

Temizlik ve Servis

img

İlkelerimiz

  1. Yaptığımız ve yapacağımız her işin odağına insanı koymak…
  2. Toplumun her bireyinin parçası olmak isteyeceği bir gelecek vizyonunun mekanlarını oluşturmak…
  3. Şirketimizi, toplumsal çeşitliliğimizi yansıtan şirket kültürümüzün etrafında büyütmek…
  4. Sorumluluğu bireylerden alarak ekiplere paylaştırmak…
  5. Dünyamızın ve ülkemizin şekillenmesinde, geleceğe hazırlanmasında, sorumluluk ve etkimizin olduğunun farkında olmak…
  6. İşimizin bizim için sadece bir işten fazlası olduğunun farkında olmak…
  7. Geçmişimizden gelen derin bilgiye ulaşmak( kendimizi/ kültürümüzü tanımak) ile teknolojiyi (günümüz ve geleceğin dünyasını) yakalamak arasında güçlü bir bağ kurmak…
  8. İşimizi yaparken cesur olmak...
6250
Kentsel Tasarım Projesi (Hektar)
14500
Master Plan (Hektar)
45000
Uzlaşma Görüşmesi
10000
Protokol
600000
Mimari & Uygulama Projeleri (m²)

Gelecek Entegrasyonu

Kurulduğumuz günden bugüne kullanıcı ihtiyaçlarını belirleyip bu ihtiyaçlara yanıt verecek mekan, meydan veya binaları planlamanın /tasarlamanın iyi bir planın/tasarımın başlangıcı olduğunu bilerek işimizi yaptık. Bizim “gelecek entegrasyonu” dediğimiz süreç en basit haliyle bu yaklaşımın bir sonraki adımıdır- geleceğin ihtiyaçlarını şimdinin ötesine geçerek tahmin etmek, ve bu ihtiyaçları bugünün şartlarıyla karşılamak…

Projelerimizin konsept ve stratejilerini, tasarım, uygulama ve işletme başlıklarına, yakın ve uzak gelecek tahminlerini entegre ederek geliştiriyoruz.

Geleceğin kentlerimize entegrasyonu ile; Ülkemiz için ortak bir gelecek vizyonu oluşturabileceğimizi ve bu vizyonu yaşayabileceğimiz kentsel mekanlara sahip olabileceğimizi düşünüyoruz.

Basın Odası

?>

KEYM Beyaz

?>

KEYM Gold

?>

KEYM Siyah

Kalite Politikamız

KEYM olarak en büyük hedefimiz; ileri teknoloji ve modern şehir planlama ve mühendislik çözümleriyle, mevcut ve yeni yapılan kentlerde kurulan mekan – bilim – doğa – toplum ilişkilerini, kentsel yenilemeyi kullanarak sürdürülebilir kılmaktır.

Bu önemli yolda bizim için en büyük değer, uluslararası tecrübemizin ve daima daha iyisini yapma arzumuzun kaynağı ve taşıyıcısı olan genç ve dinamik çalışma arkadaşlarımızdır. Takım ruhuyla çalışan KEYM personeli, tüm kaynakların en verimli şekilde kullanılmasını sağlayarak, profesyonelce hizmet verip, müşterilerinin ihtiyaç ve beklentilerine en hızlı ve uygun çözümü sunmak hedefiyle çalışmaktadır.

Hizmetlerimizde sürekli gelişme ve iyileştirmeyi amaçlayarak, müşteri memnuniyeti odaklı, yasal mevzuat ve uluslararası standartlara uygun hizmet sunmak, ISO 9001 Kalite Yönetim Sistem Standardının gereklerini yerine getirmek ve etkinliğini sürekli kılmak “Kalite Politikamız”dır.