Lütfen tarayıcınızın javascript'ini etkinleştirin.

Kurumsal

Hakkımızda

“KEYM, kentsel yaşamın sürdürülebilirliğinin kaynağı olan “sosyal/kültürel/ekonomik/fiziksel/doğal yenilenebilirliğin” peşindedir.

KEYM, mevcut ve yeni yapılan kentlerde kurulan mekan-bilim-doğa-toplum ilişkilerini kentsel yenileme/ yenilenme yoluyla sürdürülebilir kılmak için çalışır.

Hız, veri, iletişim….120 yılda atlı arabadan Mars’a gidildi, mektuptan her cepte bulunabilen ve dünyanın heryeri ile görüntülü konuşulabilen cep telefonlarına geçildi…şimdi böyle, acaba yarın ne olacak? Örneğin 2050 de dünyadaki en önemli doğal kaynak içme suyu olacak…
İçinde bulunduğumuz bu hız ve bilgi çağında Keym olarak kendimize belirlediğimiz rol; geleceğimizi sakin, geniş kapsamlı bir vizyonla şekillendirmek, toplumumuza sürdürülebilir bir gelecek anlayışı yerleştirmek ve projelerimiz için belirlediğimiz vizyonlarımızı yaşayabilir/ ulaşılabilir yapabilmektir.

Bu önemli yolda bizim için en büyük güç; uluslararası ve ulusal ekiplerle farklı bölgeler, ölçeklerde yaptığımız projeler, ülkemizin bir çok noktasında vatandaşlarımızla yürüttüğümüz uzlaşma süreçlerinden elde ettiğimiz tecrübemiz, daima daha iyisini yapma arzumuzun kaynağı ve bayraktarı olan genç ve dinamik çalışma arkadaşlarımızdır.”

Organizasyon Şeması

Organizasyon Şeması

Yönetim Kurulumuz

Cem Yılmaz
Yönetim Kurulu Başkanı
İsmail Çakal
Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı
Abdullah Uçar
Direktör / Yönetim Kurulu Üyesi
Mustafa Erşahin
Genel Müdür

Cem Yılmaz

Yönetim Kurulu Başkanı

İstanbul Teknik Üniversitesi Şehir ve Bölge Planlama Bölümü mezunudur. Mimar Sinan Üniversitesinden Kentsel Planlama Yüksek Lisans Diploması, Boğaziçi Üniversitesinden Metro Management Academy Sertifikası almıştır.

İş hayatına 1997 yılında Katılım Planlama Şirketini kurarak başlamış, 1999 yılında Metro AG, Praktiker Yapı Marketlerine İş Geliştirme Uzmanı olarak katılmış, 2002-2005 yılları arasında aynı şirketin Türkiye Proje Geliştirme Müdürlüğü görevini yürütmüştür. 2005 yılında Multi Development Türkiye Ticari Yatırımlardan Sorumlu Direktörü olmuş bu görevini 2007 yılına kadar sürdürmüştür. 2007-2011 yılları arasında uluslararası ve ulusal yatırımcılara gayrimenkul yatırım danışmanlığı yapmıştır.

2011 yılında Keym Kentsel Yenileme Merkezi A.Ş’ yi ortağı İsmail Çakal’la birlikte kuran Cem Yılmaz, evli ve iki çoçuk babasıdır.

img

İsmail Çakal

Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı

1998 yılında Selçuk Üniversitesi, Şehir Planlama bölümünden mezun olmasından itibaren profesyonel mesleğini uygulayabildiği yerel yönetimlerde görev almıştır. 1998 – 2004 yılları arası İstanbul Büyükşehir Belediyesi’ndeki görevi ve 2004-2005 yılları arasındaki Küçükçekmece İlçe Belediyesi’ndeki görevi kendisine yerel yönetim – planlama – Kentsel Dönüşüm ve uygulama konularında deneyim kazandırmıştır ve aynı zamanda çeşitli konularda kendi branşı üzerenine yargıda bilirkişilik görevlerinde bulunmuştur.

Yerel Yönetimlerde çalıştığı dönemlerde; Nazım Planlama çalışmaları, Tarihi Yarımada, veri altyapısının oluşturulması, tüm saha ve planlama çalışmaları, Planlama İmar Veri Otomasyon Projesi, Ayazma Kentsel Dönüşüm Projesi saha, planlama, uzlaşma ve teslim süreçleri gibi bir çok çalışma yürütmüştür.

2005 yılında Proje Yönetim ve Danışmanlık şirketini kurmuş, çeşitli kamu kurumları ve şirketlere İmar Planlama konularında danışmanlık hizmeti vermeye başlamıştır.

2012 yılında Keym Kentsel Yenileme Merkezi A.Ş’ yi ortağı Cem Yılmaz’la birlikte kuran İsmail Çakal, halen şirketin Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı olarak görevine devam etmektedir.

img

Abdullah Uçar

Direktör / Yönetim Kurulu Üyesi

1985 yılında İzmir`de doğan Uçar, 2008 yılında Selçuk Üniversitesi Şehir ve Bölge Planlama Bölümünden mezun oldu. Planlama teknolojilerine ilgi duyarak GIS ve CAD konusunda uzmanlaşmıştır.

Mezuniyetinden hemen sonra merkezi İzmir’de bulunan kentsel planlama, kentsel tasarım ve gayrimenkul yatırım danışmanlıkları konusunda faaliyet gösteren Aktif KENT firmasını kurmuştur.

2009 yılı itibari ile PY Planlama / Tasarım / Yatırım / Danışmanlık ekibine katılarak şehir plancısı ve genel müdür olarak çalışmalarını devam ettirmektedir.

Kurulduğu günden itibaren KEYM ekibinde bulunan Uçar, İş Geliştirme ve Planlama Direktörü olarak, deneyimlerini proje ortaklarına sunmaya başarılı bir şekilde devam ettirmektedir.

img

Mustafa Erşahin

Genel Müdür

Dokuz Eylül Üniversitesi Şehir ve Bölge Planlama Bölümünü kazanarak yüksek öğrenime başladı.

2010 ve 2012 yılları arasında İzmir’ de Çakanşimşek Planlamada çalıştı. İzmir genelinde her türlü ölçekte plan tadilatları hazırladı ve kurum takipleri yaptı.

İstanbul’ da Ekol Gayrimenkul Değerleme A.Ş.’ de Gayrimenkul Değerleme Uzman Yardımcısı olarak çalışırken 1000’ e yakın Değerleme Raporu hazırladı. (Gayrimenkul Değerleme Lisansı bulunmaktadır.)

Gaziosmanpaşa Karayolları Kentsel Dönüşüm Projesinde Proje Yöneticisi olarak KEYM ailesin de işe başlayan Mustafa Erşahin, Elazığ Strateji Belgesi işi kapsamında Arazi Tespit ve Değerleme Yöneticiliği, Cizre Kentsel Dönüşüm Projesi kapsamında da Proje Müdürü olarak çalışmış olup KEYM bünyesinde Genel Müdür olarak görevini sürdürmektedir.

img

Ekibimiz

Ekibimiz
Elif Esra Şahin
Master Plan ve Tasarım Müdürü
Levent Ergüler
Kentsel Yenileme Müdürü
Nur Soybelli Sezgin
Tasarım Yöneticisi
A. Anıl Aydın
İş Geliştirme ve Planlama Yöneticisi
Ilga Cengiz Doğan
Master Plan Yöneticisi
Mustafa Kahya
Uzlaşma Yöneticisi
Enes Şahin
Tespit ve Değerleme Yöneticisi
Hakkı İlter
Uzman Şehir Plancısı (CBS)
Kübra Altıntaş
Uzman Şehir Plancısı (Raportör)
Hami Durmuş
Şehir Plancısı
Harun Ozan
Şehir Plancısı
Hasan D. Bozkurt
İktisat / Finans Uzmanı
Merve Saruhan
Şehir Plancısı
Norsuluv Burkhanova
Mimar
Özenç Yıldız
Şehir Plancısı
Tuğçe Kamiloğlu
Mimar
Tuğçe Taş
Şehir Plancısı
Olcay Şekerci
Web Programcısı
Ezgi Nur Çiçek
Harita Mühendisi
Elif Merve Budak
Şehir Plancısı
Ahmed Furkan Şahin
Şehir Plancısı
Büşra Özkara
Şehir Plancısı
Onur Dolu
İnşaat Mühendisi
Erdinç Öztürk
İdari İşler Sorumlusu
Yasemin Delikanlı
Muhasebe Sorumlusu
Zeki Kaya
İdari İşler
Fatma Uzuner
Temizlik ve Servis
Habibe Kaya
Aşçı

Elif Esra Şahin

Master Plan ve Tasarım Müdürü

Yıldız Teknik Üniversitesi Şehir ve Bölge Planlama bölümünden 2006 yılında mezun olmuştur. Mesleki kariyerine İstanbul Metropoliten Planlama Bürosu Kentsel Tasarım ve Yarışmalar bürosunda başlamış ve bu süreçte İstanbul genelinde birçok kentsel tasarım projesinde görev almış ve yürütücülüğünü üstlenmiştir. Eş zamanlı olarak devam ettirdiği Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Kentsel Tasarım Yüksek Lisans Programından 2009 Yılında Kentsel Tasarım uzmanı ünvanı ile mezun olmuştur. İş hayatının yanı sıra kentsel tasarım uzmanı görevi ile takım olarak katıldığı yarışma projelerinde birincilikleri bulunmaktadır. Kariyerini Kağıthane-Ayazağa Kentsel Dönüşüm Derneğinde (KAYADER) sürdürmüş ve İstanbul’daki büyük ölçekli kentsel dönüşüm projelerinden biri olan “Cendere Vadisi Kentsel Dönüşüm Projesinde planlama sorumlusu olarak görev almıştır.
Mesleki hayatında kazanmış olduğu tecrübeleri 2013 yılından itibaren Master Plan ve Tasarım müdürü olarak KEYM çatısı altında sürdürmektedir.

img

Levent Ergüler

Kentsel Yenileme Müdürü

1990 yılında Eskişehir’de doğan Ergüler, ilk, orta ve lise eğitimini bu kentte aldı. İstanbul Teknik Üniversitesi, Şehir ve Bölge Planlama bölümünden 2013 senesinde mezun oldu.
2012 yılında “Taksim Yenileme Projesi Sonrası Yaya Hareketleri”, 2013 yılında “Beşiktaş Meydan ve Çevresi Yaya Hareketleri” konulu doktora çalışmaları için veri toplama ve analiz aşamalarında ve üniversite eğitimi boyunca çeşitli organizasyonlarda görev almıştır.
Mezuniyetinden sonra Şehir Plancısı olarak çalışmaya başladığı KEYM ailesinde, Kentsel Yenileme Müdürü olarak görevine devam etmekte olan Levent Ergüler, aynı zamanda İstanbul Teknik Üniversitesi’nde Şehir Planlama programı üzerine yüksek lisans yapmaktadır.

img

Nur Soybelli Sezgin

Tasarım Yöneticisi

İstanbul Üniversitesi Peyzaj Mimarlığı Bölümünden 2010 senesinde derece ile mezun olmuştur. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi, Şehir Bölge Planlama Bölümünde Yüksek Lisans eğitimi devam etmekte ve Kentsel Planlama üzerine uzmanlığı bulunmaktadır.
2010-2011 yılları arasında Proje Yönetim ve Danışmanlık şirketi kadrosunda yer almış ve 2011-2015 yılları arasında çeşitli alanlarda peyzaj proje ve uygulama branşlarında görevini sürdürmüştür. 2015 yılından itibaren ise Keym şirketine katılmış, Peyzaj Mimarı & Tasarım Yöneticisi olarak görevine devam etmektedir.

img

A. Anıl Aydın

İş Geliştirme ve Planlama Yöneticisi

1988 yılında İstanbul’da doğan Aktuğ Anıl Aydın ilk, orta ve lise eğitimini bu kentte aldı. Dokuz Eylül Üniversitesi, Şehir ve Bölge Planlama Bölümünden 2011 yılında derece ile mezun oldu.
Çözüm ortağı olarak meslek hayatına başladığı Gayrimenkul Değerleme sektöründe, 2 yıl boyunca çeşitli illerde Gayrimenkul Değerleme Uzmanı olarak görevini sürdürdü. Yıldız Teknik Üniversitesi, Kentsel Dönüşüm ve Planlama bilim dalında master eğitimine başlayan Aktuğ Anıl Aydın kentsel dönüşüm, planlama ve mevzuat üzerine uzmanlaşmıştır.
2016 Şubat ayında Keym ailesine katılan Aktuğ Anıl Aydın, İş Geliştirme ve Planlama Yöneticisi olarak görevine devam etmektedir.

img

Ilga Cengiz Doğan

Master Plan Yöneticisi

1992 yılında Manisa`nın Salihli ilçesinde doğdu. Lise eğitimini Salihli’de tamamladıktan sonra 2011 yılında Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Şehir ve Bölge Planlama bölümünü kazandı. 2013 yılında Mimarlık Yandal programına başladı. Lisans eğitimi sırasında bir süre EPA Mimarlık bünyesinde çalıştı ve 2016 yılında mezun oldu.

Aynı zamanda Sokak Bizim Derneği Yönetim Kurulu üyesi olan Ilga, iş hayatına 2016 tarihinden beri KEYM bünyesinde Tasarım Uzmanı olarak devam etmektedir.

img

Mustafa Kahya

Uzlaşma Yöneticisi

1991 yılında Alanya’da doğan Mustafa Kahya ilk, ortaöğretim ve lise eğitimini bu kentte tamamladı. 2010 yılında Karadeniz Teknik Üniversitesi Mimarlık Fakültesi, Şehir ve Bölge Planlama Bölümünü kazanarak yüksek öğrenimine başladı.
Mezun olduktan sonra Belde Planlama ’da Kentsel Tasarım Projeleri, Nazım İmar Planı, Uygulama imar Planı ve Plan tadilatları uygulamaları yaptı. Sonrasında Himtek Mühendislik’te İstanbul Vatan Mahallesi ve Ağrı Merkez Fırat Mahallesi Kentsel Dönüşüm Projelerinde Çalıştı.
2020 Yılında KEYM ailesine katılan Mustafa Kahya iş hayatına KEYM bünyesinde devam etmektedir.

img

Enes Şahin

Tespit ve Değerleme Yöneticisi

1991 yılında İstanbul’da doğan Enes Şahin ilk, ortaöğretim ve lise eğitimini bu kentte aldı. Üniversite eğitimini Samsun On Dokuz Mayıs üniversitesinde harita mühendisi olarak 2014 yılında tamamladı.
Mezun olduktan sonra kentsel dönüşüm projelerinde iş hayatına başladı. Trabzon ili Çaykara ilçesi Işıklı mahallesi, Ağrı merkez Fırat mahallesi, İstanbul ili Bayrampaşa ilçesi Vatan mahallesi kentsel dönüşüm projelerinde saha şefi olarak ve Adana Seyhan ilçesi kentsel dönüşüm projesinde de proje şefi olarak çalıştı.
2019 yılı Ekim ayında KEYM ailesine katılan Enes Şahin iş hayatına KEYM bünyesinde devam etmektedir.

img

Hakkı İlter

Uzman Şehir Plancısı (CBS)

Yıldız Teknik Üniversitesi Şehir ve Bölge Planlama Bölümünden 2018 yılında mezun oldu.
Aynı yıl İmar Planlama bünyesinde, İBB Kentsel Dönüşüm Müdürlüğü’nün yürüttüğü “İstanbul’un Olası AKUT Şok ve Kronik Stresler Karşısında Kentsel Dayanıklılığının ve Baş Edebilme Gücünün Artırılması Kapsamında Toplanma ve Geçici Barınma Alanlarına Yönelik Model Geliştirilmesi” Projesinde yer aldı. Bu proje kapsamında Cbs ortamında optimum toplanma ve geçici barınma alanlarının belirlenmesine yönelik model geliştirilmesi ve Cbs temelli deprem hasar ve kayıp analizi konularında çalışmalar yürüttü.
2019 Aralık ayından itibaren KEYM bünyesinde şehir plancısı olarak görev yapmaktadır.

img

Kübra Altıntaş

Uzman Şehir Plancısı (Raportör)

1995 yılında Bursa’da doğdu. İlk ve orta öğrenimini Bilecik’te tamamladıktan sonra 2014 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi’nde Şehir ve Bölge Planlama Bölümü’ne başladı. 2019 yılında mezun olan Kübra, 2020 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi Bölge Planlama Yüksek Lisans Programına başladı.
Ağustos 2020’den bu yana KEYM bünyesinde Şehir Plancısı olarak çalışmaktadır.

img

Hami Durmuş

Şehir Plancısı

1997 Yılında Trabzon’da doğdu. İlk ve orta öğrenimini İstanbul’da tamamladıktan sonra 2015 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Şehir ve Bölge Planlama bölümüne başladı. 2020 yılında onur listesine dahil olarak mezun oldu. Mezun olduğu yıla takiben 2021 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi’nde disiplinler arası yüksek lisans programı olan Kentsel Tasarım Yüksek Lisans programına kabul edildi.
Haziran 2021 tarihi itibariyle KEYM bünyesinde Şehir Plancısı olarak çalışmaktadır.

img

Harun Ozan

Şehir Plancısı

1998 yılında Bingöl’de doğan Harun Ozan, öğretim hayatına Bingöl ilinde başladıktan sonra lise eğitimini Ankara’da tamamlamıştır. Yozgat Bozok Üniversitesi Şehir ve Bölge Planlama bölümününden 2020 yılında mezun olarak KEYM bünyesinde Şehir Plancısı olarak görev yapmaya başlamıştır.
Kağıthane Kentsel Dönüşüm Projesi kapsamında saha tespit ekibinde yer almış olup, Erzurum Narman Kentsel Dönüşüm Projesi ve Samsun İlkadım Kentsel Dönüşüm Projesi kapsamında Saha Proje Sorumlusu olarak çalışmalarına devam etmektedir.

img

Hasan D. Bozkurt

İktisat / Finans Uzmanı

1989 yılında İstanbul'da doğdu. İlk, orta ve lise eğitimlerini de bu kentte aldı.
Trakya Üniversitesi, İktisat bölümünden 2010 senesinde mezun oldu.
2013 yılında Gaziosmanpaşa Sarıgöl Kentsel Yenileme ofisinde finans bölümünde çalışmaya başladı. Karayolları ofisinde 6306 sayılı yasa kapsamında yapılan ödemeler ve kontrollerini sağladı. Keym bünyesinde 6306 uygulamaları, hak sahibi protokolleri, hisse pay satışları, kira yardımları konularında çalışmalarını sürdürmektedir.

img

Merve Saruhan

Şehir Plancısı

1996 yılında Bursa'da doğdu. İlk ve orta öğrenimini Bursa’da tamamladıktan sonra 2015 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Şehir ve Bölge Planlama Bölümü’ne başladı. 2020 yılında onur listesine dahil olarak mezun oldu. 2021 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi’nde Coğrafi Bilgi Teknolojileri Yüksek Lisans programına kabul edildi.
Bu programda eğitimi devam etmekte olan Merve Saruhan, Aralık 2021 tarihi itibariyle KEYM bünyesinde şehir plancısı olarak çalışmaktadır.

img

Norsuluv Burkhanova

Mimar

Norsuluv Burkhanova 1984 yılında Özbekistan'ın Cizzah İlinde doğdu. Mimarlık eğitimini Taşkent Üniversitesi Mimarlık ve İnşaat Mühendisliği Bölümü'nde aldı. 2009 yılında Yüksek Lisansını tamamladıktan sonra mimarlık kariyerine Cizzah İli Mimarlık ve İnşaat Yönetimi Kurulu'nda başladı. 2013-2015 yılları arasında Taşkent'te Perfect Design mimarlık ofisinde çalışmasına devam etti.

2015 yılında Taşkent Üniversitesi Mimarlık ve İnşaat Mühendisliği bölümü'nde akademik çalışmalarına başladı. 2019 yılından itibaren Yıldız Teknik Üniversitesi'nde doktora eğitimine devam etmektedir. Eğitim ve çalışma faaliyetleri süresince yaptığı projeleriyle bir kaç ulusal ödül almıştır.

Eğtiminin son yılında yaptığı projesi ile Ülkenin En İyi Öğrenci Projesi ödülünü aldı. Perfect Desiğn mimarlık ofisinde ekiple çalıştığı projelerle bir kaç defa Özbekistan'ın En İyi Mimarlık Projeleri ödülünü almıştır.

img

Özenç Yıldız

Şehir Plancısı

1995 yılında İstanbul’da doğdu. İlk ve orta öğrenimini burada tamamladıktan sonra 2016 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi Şehir ve Bölge Planlama bölümünde lisans eğitimine başladı. Lisans eğitimi boyunca mekansal istatistik ve ulaşım planlamasına yönelik seçmeli dersler aldı. Bitirme projesi kapsamında Bursa ili merkez ilçeleri için toplu taşıma sistemlerinin iyileştirilmesine yönelik çalışma yaptı. 2020 yılı temmuz ayında mezun olan Özenç, mart 2021’den itibaren KEYM ailesinde şehir plancısı olarak çalışmaktadır.

img

Tuğçe Kamiloğlu

Mimar

1996 yılında İstanbul’da doğdu. İlk ve orta öğrenimini İstanbul’da tamamladıktan sonra 2016 yılında İstanbul Maltepe Üniversitesi’nde başladığı Mimarlık bölümünden 2021 yılında mezun oldu. Ağustos 2021’den bu yana KEYM bünyesinde Mimar olarak çalışmaktadır.

img

Tuğçe Taş

Şehir Plancısı

1997 Yılında Istanbul’da doğdu. İlk, orta ve lise eğitimini de bu kentte tamamladıktan sonra 2015 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Şehir ve Bölge Planlama bölümüne başladı. 2020 yılında onur listesine dahil olarak mezun oldu. 2021 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi’nde disiplinler arası yüksek lisans programı olan Kentsel Tasarım Yüksek Lisans programına kabul edildi.
Ekim 2021 tarihi itibariyle KEYM bünyesinde Şehir Plancısı olarak çalışmaktadır.

img

Olcay Şekerci

Web Programcısı

1992 yılında doğan Olcay Şekerci, üniversite öğrenimine Bilgisayar Programcılığı bölümünde Aydın Üniversitesinde başlamış ve Anadolu Üniversitesi Web Tasarım ve Kodlama bölümünde devam etmiştir.
2014 yılında Enigma Analiz’de Jr.Web Developer olarak iş hayatına atılan Olcay Şekerci, 2016 yılında itibaren Senior Web Developer olarak sırasıyla Vavien Agency, Artermeridyen firmalarında kariyerine devam etmiştir. 2020 Aralık itibariyle KEYM ailesine katılan Olcay Şekerci iş hayatına KEYM bünyesinde devam etmektedir.

img

Ezgi Nur Çiçek

Harita Mühendisi

1992 yılında Kars’ta doğdu. İlk, orta ve lise eğitimini de bu kentte aldı. 2011 yılında Karadeniz Teknik Üniversitesi Harita Mühendisliği bölümünü kazandı ve 2016 yılında eğitimini tamamladı. İş hayatına Samsun Park Inn otel projesinde başladı. 2018 yılında Ankara Mamak kentsel dönüşüm projesinde görev aldı. 2019 yılı Kasım ayında KEYM ailesine katılıp iş hayatına KEYM bünyesinde devam etmektedir.

img

Elif Merve Budak

Şehir Plancısı

1997 yılında Erzurum'da doğdu. İlk, orta ve lise eğitimlerini de bu kentte aldı. 2015 yılında Bozok üniversitesi Şehir ve Bölge Planlama bölümünde eğitim görmeye başladı. Bu süreçte İdealist Planlama Ofisi ve Planer Şehircilik Ofisinde gönüllü staj yaptı. 2017 yılında Tak Kartal ve Tak Kapadokya projelerinde yer aldı ve 2019 yılında mezun oldu. İş hayatına 2019 yılında Keym bünyesinde başlayıp Narman Kentsel Dönüşüm Ofisinde görevine devam etmektedir.

img

Ahmed Furkan Şahin

Şehir Plancısı

1996 yılında Elazığ’da doğan Ahmet, ilk, orta ve lise eğitimini bu kentte aldı. Amasya Üniversitesi Şehir ve Bölge Planlama bölümünden 2019 senesinde mezun oldu. Lisans eğitimi döneminde çeşitli mesleki seminer ve kamplara katılan Ahmet, Eko kent tasarımı kapsamında Toplum , Çevre ve Ekonomi etkileşimi üzerine tezini tamamladı. İş hayatına 2020 yılında KEYM bünyesinde başlayıp Elazığ Abdullahpaşa Mahallesi Kentsel Dönüşüm Ofisinde görevine devam etmektedir.

img

Büşra Özkara

Şehir Plancısı

1995 yılında İstanbul'da doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini Erzurum’da tamamladı. 2014 yılında başladığı Atatürk Üniversitesi Mimarlık ve Tasarım Fakültesi Şehir ve Bölge Planlama Bölümünden 2018 yılında mezun oldu. Öğrenim süresi boyunca Kuzey Doğu Anadolu Kalkınma Ajansı'nda (KUDAKA) Erzurum-Erzincan-Bayburt için hazırlanan il gelişim stratejileri ve eylem planı çalışmasında yer aldı. Mezun olduktan sonra Kare İmar Planlama bünyesinde gönüllü olarak çalıştı. 2020 Şubat ayından beri KEYM bünyesinde Elazığ Kentsel Dönüşüm Ofisi'nde çalışmaktadır.

img

Onur Dolu

İnşaat Mühendisi

1994’de Elazığ’da doğan Onur DOLU ilk,orta ve lise öğrenimini Elazığ’da tamamladı. Daha sonra Üniversite sınavında Elazığ Fırat Üniversitesi Mühendislik Fakültesi, İnşaat Mühendisliği Bölümünü kazanarak yüksek öğrenimine başladı.Bir yıl İngilizce eğitimiyle beraber mühendislik fakültesini 5 yılda bitirdi.Mezun olduktan sonra Kayseri de iş hayatına başlayan Onur DOLU kentsel dönüşüm kapsamında konut projelerinde çalıştı. 24 OCAK 2020 tarihinde yaşanan Elazığ depremi sonrası Abdullahpaşa mahallesi kentsel dönüşüm projesi kapsamında KEYM ailesine katılarak burda iş hayatına devam etmektedir.

img

Erdinç Öztürk

İdari İşler Sorumlusu

1990 yılında Ordu/Perşembe 'de doğan Erdinç ÖZTÜRK ilk ve orta eğitimini bu kentte, lise öğrenimini ise İstanbul’da aldı. Trakya Üniversitesi , İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi-İktisat Bölümünden 2014 yılında mezun oldu.
2016 Temmuz ayında KEYM ailesine katılan Erdinç ÖZTÜRK , halen KEYM Merkez ofiste görevine devam etmektedir.

img

Yasemin Delikanlı

Muhasebe Sorumlusu

img

Zeki Kaya

İdari İşler

img

Fatma Uzuner

Temizlik ve Servis

img

Habibe Kaya

Aşçı

img

İlkelerimiz

  1. Yaptığımız ve yapacağımız her işin odağına insanı koymak…
  2. Toplumun her bireyinin parçası olmak isteyeceği bir gelecek vizyonunun mekanlarını oluşturmak…
  3. Şirketimizi, toplumsal çeşitliliğimizi yansıtan şirket kültürümüzün etrafında büyütmek…
  4. Sorumluluğu bireylerden alarak ekiplere paylaştırmak…
  5. Dünyamızın ve ülkemizin şekillenmesinde, geleceğe hazırlanmasında, sorumluluk ve etkimizin olduğunun farkında olmak…
  6. İşimizin bizim için sadece bir işten fazlası olduğunun farkında olmak…
  7. Geçmişimizden gelen derin bilgiye ulaşmak( kendimizi/ kültürümüzü tanımak) ile teknolojiyi (günümüz ve geleceğin dünyasını) yakalamak arasında güçlü bir bağ kurmak…
  8. İşimizi yaparken cesur olmak...
6250
Kentsel Tasarım Projesi (Hektar)
14500
Master Plan (Hektar)
45000
Uzlaşma Görüşmesi
10000
Protokol
600000
Mimari & Uygulama Projeleri (m²)

Gelecek Entegrasyonu

Kurulduğumuz günden bugüne kullanıcı ihtiyaçlarını belirleyip bu ihtiyaçlara yanıt verecek mekan, meydan veya binaları planlamanın /tasarlamanın iyi bir planın/tasarımın başlangıcı olduğunu bilerek işimizi yaptık. Bizim “gelecek entegrasyonu” dediğimiz süreç en basit haliyle bu yaklaşımın bir sonraki adımıdır- geleceğin ihtiyaçlarını şimdinin ötesine geçerek tahmin etmek, ve bu ihtiyaçları bugünün şartlarıyla karşılamak…

Projelerimizin konsept ve stratejilerini, tasarım, uygulama ve işletme başlıklarına, yakın ve uzak gelecek tahminlerini entegre ederek geliştiriyoruz.

Geleceğin kentlerimize entegrasyonu ile; Ülkemiz için ortak bir gelecek vizyonu oluşturabileceğimizi ve bu vizyonu yaşayabileceğimiz kentsel mekanlara sahip olabileceğimizi düşünüyoruz.

Basın Odası

?>

KEYM Beyaz

?>

KEYM Gold

?>

KEYM Siyah

Kalite Politikamız

KEYM olarak en büyük hedefimiz; ileri teknoloji ve modern şehir planlama ve mühendislik çözümleriyle, mevcut ve yeni yapılan kentlerde kurulan mekan – bilim – doğa – toplum ilişkilerini, kentsel yenilemeyi kullanarak sürdürülebilir kılmaktır.

Bu önemli yolda bizim için en büyük değer, uluslararası tecrübemizin ve daima daha iyisini yapma arzumuzun kaynağı ve taşıyıcısı olan genç ve dinamik çalışma arkadaşlarımızdır. Takım ruhuyla çalışan KEYM personeli, tüm kaynakların en verimli şekilde kullanılmasını sağlayarak, profesyonelce hizmet verip, müşterilerinin ihtiyaç ve beklentilerine en hızlı ve uygun çözümü sunmak hedefiyle çalışmaktadır.

Hizmetlerimizde sürekli gelişme ve iyileştirmeyi amaçlayarak, müşteri memnuniyeti odaklı, yasal mevzuat ve uluslararası standartlara uygun hizmet sunmak, ISO 9001 Kalite Yönetim Sistem Standardının gereklerini yerine getirmek ve etkinliğini sürekli kılmak “Kalite Politikamız”dır.